Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

Рішенням комісії призначено державну соціальну допомогу 36 сім’ям

16.05.2018

15.05.2018 р. в управлінні соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації відбулося  планове засідання районної комісії з питань призначення та виплати соціальних допомог.

На засіданні комісії було розглянуто   заяви членів сімей малозабезпечених родин щодо призначення їм державної соціальної допомоги та  субсидій, надання пільг за фактичним місцем проживання та відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Рішенням  комісії призначено державну соціальну допомогу 36 сім’ям, середньомісячний сукупний дохід яких нижче прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством.

Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг та тверде паливо призначено  9  заявникам, які звернулися за призначенням субсидії.

Пільги за фактичним місцем проживання надано по 2 заявах.

Відновлено  соціальні виплати  внутрішньо переміщеним особам  (в кількості 13 )   відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365.