Результати конкурсу

10.09.2019

06 вересня в управлінні соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади  державної служби категорії «В» -  спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення .

Відповідно до  пункту 2 статті 28 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-УШ «Про державну службу» та пункту 59 Порядку  проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, відділ з питань персоналу, документообігу та контролю  управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації надає  інформацію про результати конкурсу на зайняття посади  спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення   управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації, проведеного відповідно до наказу начальника управління від  05.08.2019  № 30 «  Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»- спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення».

У конкурсі  на зайняття вакантної посади приймали участь два кандидати: Вовченко Ж.Ю. та Маківчук Л.А..

За результатами  всіх етапів конкурсу   переможцем конкурсу на зайняття посади    державної служби категорії  «В»-  спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення   визнано Вовченко Жанну Юріївну .