Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Районний комунальний заклад оздоровлення та відпочинку «Пролісок» готується до оздоровчого сезону

06.06.2019
Щорічно з метою своєчасної і якісної підготовки до проведення в районі літньої оздоровчої кампанії в таборі «Пролісок» здійснюється ряд заходів.  5 червня. працівники апарату та відділів райдержадміністрації, рпйонної ради,  сільські, селищні голови  на базі районного комунального позаміського закладу оздоровлення і відпочинку «Пролісок», що в мальовничому селі Йосипівка, провели роботу з озеленення даної території.
Заняття знайшлось для усіх - в ході толоки дитячий оздоровчий табір було очищено від сміття, розчищено сухі кущі і дерева, частково впорядковано клумби, пофарбовано гойдалки,  та приведено у належний вигляд алеї. Кожен охоче робив свій посильний вклад у спільну справу на благо «Проліску». Без перебільшення, спільна праця не лише згуртовує людей, а й приносить щире задоволення від виконаної роботи.
Також в ході суботника жінки займались прибиранням будиночків, а чоловіки наводили лад у клубі, в якому дітвора збирається на концерти. Вже 15 червня до табору завітають школярі, на яких чекатиме цікавий та насичений відпочинок із незабутніми враженнями, позитивними емоціями та живим яскравим спілкуванням.

« Повернутись