Прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

02.08.2019

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

2 серпня 2019 року під головуванням заступника голови Козятинської райдержадміністрації  Ігоря Булавського відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На  порядок денний засідання виносились питання:

- про розгляд заяви  піклувальниці щодо звільнення її від здійснення повноважень піклувальника над дитиною – сиротою;

- про взяття під соціальний супровід родини,  в якій виховується троє малолітніх дітей.

За результатами засідання комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.