Привітання голови райдержадаміністрації з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом -  Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже військові української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини.

У нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Дорогі наші захисники, прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом! Нехай подолання труднощів військового буття стане гордістю для вас та ваших родин, а відновлення спокійного життя населення – найціннішим результатом!

Міцного здоров’я, щастя, добробуту та мирного неба над головою!

Бажаю  Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною! Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

голова   райдержадмінстрації              Юрій Слабчук