Привітання заступника голови райдержадміністрації з Днем фізичної культури і спорту України.

11.09.2020

Шановні ветерани спорту, тренери, вчителі фізичної культури, спортсмени та активісти спорту району!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту України.

Від щирого серця вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!

Своїми досягненнями та натхненною працею Ви прославляєте наш район, робите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху в Україні. Спортсмени Козятинщини відомі не лише в районі, а й далеко за  межами. Наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних змаганнях різного рівня, зберігав і примножував славні традиції українського спорту.

У день професійного свята бажаю Вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Міцного здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень!

З повагою,

заступник голови райдержадміністрації                    Ігор БУЛАВСЬКИЙ