Привітання заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського з Днем вишиванки

21.05.2020

Шановні Козятинчани! Вітаю Вас з святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

21 травня всі українці відзначають День вишиванки – символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишиванка – не просте вбрання українців! Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу, наш генетичний код.

Вдягнувши українську вишиванку із різноманітними орнаментами ми несемо наше народне мистецтво у світ, привчаємо  молодь  любити і шанувати традиції нашого краю, наших дідів та прадідів, закладаємо усвідомлення власної національної гідності, честі і гордості за свою землю і народ.

Бажаю, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас, щоб благословляла на щасливе життя, на служіння Україні.

Нехай це свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу.

Чудового настрою та різнобарвних вражень!

З повагою,

Заступник голови райдержадміністрації                          Ігор Булавський