Проведено засідання оргкомітету з підготовки та проведення урочистостей до Дня Державної служби та Дня Конституції України

12.06.2019

Сьогодні  під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Слабчука, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського, керівника апарату райдержадміністрації Юрія Студоляка, заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка  відбулось засідання оргкомітету з підготовки та проведення урочистостей до Дня Державної служби та  Дня Конституції України.

Начальник відділу організаційної роботи райдержадміністрації Валентина Павлюк  ознайомила присутніх з пропозиціями щодо урочистого  відзначення свят. Члени оргкомітету обговорили основні питання щодо організації заходів, розглянули формат проведення святкування, визначили час, та місце, а також відповідальних виконавців.

За результатами засідання прийнято рішення провести урочистості 27 червня об 11.00 год. в залі засідань райдержадміністрації ( 3-й поверх).