Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

Проведено благоустрій території

16.04.2018

У рамках щорічних заходів місячника благоустрою 13 квітня   проведено роботи по впорядкуванню прилеглої території до музею Грушевського у селі Сестринівка.

До загального прибирання долучилися працівники  райдержадміністрації учні та вчителі Сестринівської ЗНВК.  У акції взяли участь близько 60 чоловік.

Державні службовці організовано здійснили роботу по наведення ладу прилеглої території, зокрема,  підмітали, збирали сміття  та  облагороджували  клумби. Суботник пройшов належним чином.

Благоустрій території залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості наших жителів, тож дотримуймося чистоти і порядку.