Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Проведено семінар – нараду з уповноваженими представниками сільських, селищних рад

10.01.2019

 Сьогодні фахівцями управління соціального захисту населення райдержадміністрації в приміщенні територіального центру соціального обслуговування Козятинського району проведено семінар – нараду   з уповноваженими представниками сільських, селищних рад, відповідальних за прийом документів на призначення субсидій

У ході наради було поінформовано про схвалення Кабінетом Міністрів України 27 грудня 2018 року Постанови про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила визначення права домогосподарств на призначення державної підтримки у сплаті комунальних платежів залишаються майже незмінними. Змінюється алгоритм її виплати.

Вже з 1 січня 2019 року розпочато процес монетизації субсидій, участь у якому братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про суму доплати за спожиту послугу. Держава через Ощадбанк оплачуватиме частину комунальних послуг в межах призначеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку. За підсумками опалювального або неопалювального періоду зекономлені суми субсидій, за умови відсутності заборгованості за спожиті послуги, зараховуватимуться на поточні рахунки, які відкриє Ощадбанк без звернення громадян, і з яких громадяни вже зможуть зняти готівку. 

 


« Повернутись