Проведено семінар-нараду з роботодавцями та інженерами з охорони праці, головами профспілкових комітетів підприємств району різних форм власності.

05.09.2019

Сьогодні, 5 вересня, в Козятинській райдержадміністрації    спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації  було організовано та проведено  семінар-нараду з  роботодавцями та інженерами з охорони праці, головами профспілкових комітетів підприємств району різних форм власності.

У семінар нараді прийняли  участь  спеціалісти управління Держпраці у Вінницькій області: Ігор Мандюр - головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, Олександр Наавгуст - лікар з гігієни праці, відділу з питань гігієни праці, Вадим Лемець - головний державний інспектор сектору з питань експертизи  умов праці,   Михайло Гандзюк - головний державний інспектор відділу нагляду в АПК( агро-промисловий комплекс ) і СКС ( соціально-культурна сфера ).

На даному семінарі  були розглянуті наступні питання стосовно:

- проведення щорічних періодичних медичних оглядів працівників, які працюють в шкідливих умовах праці;

- порядку проведення  атестації робочих місць;

- питання гігієни та охорони праці

- дотримання законодавства про працю

- питання промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки

В семінар - нараді прийняли участь 35 посадових осіб району. Учасники наради взяли активну участь в обговоренні   питань, які були на порядку денному.