«Пролісок» збирає «пролісят»

19.06.2013

18 червнявідбулося відкриття першої зміни уКозятинському районному комунальному позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Пролісок».

Нарешті у затишному таборі залунав дитячий сміх, який наповнив його життям. 83 дитини стали першими жителями та водночас господарями табору. Після підняття Державного прапору України та виконання гімну розпочалося знайомство. Кожний загін  приготував цікаву презентацію, озвучивши власну назву та девіз.

Почесними гостями на заході стали: голова районної ради Валерій Стахов, заступник голови райдержадміністрації Аліна Діденко та головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Ольга Шклярська, які привітали дітей із відкриттям першої табірної зміни та побажали чудового відпочинку і приємних вражень.

З нагоди 17-ї річниці Конституції України дітям було запропоновано взяти участь у конкурсі малюнку на тему: «Люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна».

«Пролісок» завжди славився своїми славними традиціями. Багато дітей із року в рік поспішають до улюбленого місця відпочинку, відмовляючись навіть від поїздки до моря. Для тих, хто відвідав табір вперше, проходить церемонія посвяти в «пролісята». Почесні, пам’ятні медалі отримали не лише діти, а й вихователі, які вперше виконують цікаву, але дуже відповідальну роботу.

Продовженням святкового вечору став концерт. Справжніми артистами, зірками сцени відчули себе як діти, так і дорослі. Концертна програма була наповнена жартами, піснями, театральними сценками. Після святкової дискотеки та традиційного вогнища, біля якого лунали веселі табірні пісні, діти стомлені але щасливі, пішли відпочивати з приємним передчуттям нових та цікавих пригод, що приготував для них улюблений табір «Пролісок».