Програма «Доступне житло» дає можливість кожному жителю області отримати власне помешкання

22.10.2013

На цьому наголосив голова обласної державної Іван Мовчан під час щотижневої апаратної наради. Він заслухав інформацію начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Руслана Слюсаренка про виконання доручення щодо введення в експлуатацію до кінця року в усіх районах та містах обласного значення восьмиквартирного житлового будинку.

У 25 районах (Козятинський та Хмільницький райони виконують доручення спільно з містами Козятин та Хмільник) та 5 містах обласного значення визначені об’єкти житлового будівництва: реконструкція будівель або здійснення нового будівництва, відведені земельні ділянки, виготовлена землевпорядна документація.
В переважній більшості (а це 23 райони) та містах Козятин і Ладижин розроблена проектно-кошторисна документація на будівництво нових житлових будинків або реконструкції та подальшої добудови незавершених будинків. В Немирівському та Чернівецькому районах ПКД в стадії завершення.

Окрім того, розпочато нове будівництво житлових будинків та виконано від 5% та до 50% обсягу будівельно-монтажних робіт в Бершадському, Гайсинському, Крижопільському, Липовецькому, Літинському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому, Погребищенському, Томашпільському, Тростянецькому, Шаргородському, Ямпільському районах та м.Ладижині. В Барському, Вінницькому, Жмеринському, Калинівському, Оратівському, Піщанському, Теплицькому, Тиврівському, Тульчинському, Чечельницькому районах проводиться добудова незавершеного будівництва та перепрофілювання існуючих будівель під доступне житло.

Найкращий стан будівництва нових 8-ми квартирних житлових будинків наразі в Крижопільському, Томашпільському, Тростянецькому та Шаргородському районах, а реконструкції існуючих будівель під житло за програмою «Власний дім» – у Іллінецькому та Жмеринському районах.

Зокрема, в смт. Крижопіль за дев’ять місяців поточного року проведена вся необхідна робота від відведення земельної ділянки, виготовлення ПКД і до виконання 40% будівельно-монтажних робіт – влаштовані фундаменти та зведено перший поверх двоповерхового 8-ми квартирного будинку по вулиці Радянській.

В місті Іллінці завершено будівельні роботи по 8-ми квартирному житловому будинку по вулиці Леніна. В результаті проведеної реконструкції будівлі ЗОШ №4 під житловий будинок з прибудовами квартири отримають вісім сімей. Наразі от