Про роботу комісії з питань призначення та виплати соціальних допомог

12.06.2019

12 червня  в управлінні соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації відбулося  чергове засідання районної комісії з питань призначення та виплати соціальних допомог. На засіданні комісії було розглянуто   заяви членів сімей малозабезпечених родин щодо призначення їм державної соціальної допомоги та  субсидій, надання пільг за фактичним місцем проживання та відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Рішенням  комісії призначено державну соціальну допомогу 7 сім’ям, середньомісячний сукупний дохід яких нижче прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством.

Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг  та тверде паливо призначено  10  заявникам, які звернулися за призначенням субсидії.

Відновлення соціальних виплат ВПО - 4 особам.