Призначено голову Козятинської районної державної адміністрації

27.05.2014

27 травня о 15 годині в залі засідання районної державної адміністрації відбулося урочисте представлення на посаду голови Козятинської районної державної адміністрації Олега Сергійовича Оркушу, призначеного розпорядженням в. о. Президента України від 26 травня 2014 року № 916/2014-рп.

Керівникам установ, організацій та підприємств району, начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, сільським, селищним  головам, керівникам агроформувань Козятинщини, представникам громадськості та самооборони,  які зібралися в актовій залі, Олега Сергійовича як очільника району представив голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник.

У виголошеній промові губернатор привітав Олега Оркушу з призначенням та висловив сподівання, що його діяльність лише примножуватиме напрацювання Козятинщини, а в районі відбуватимуться позитивні зміни. Разом з тим Анатолій Олійник закликав очільників місцевого самоврядування, виконавчої гілки до конструктивного діалогу.

Новопризначений керівник району Олег Оркуша щиро подякував за висловлену довіру та запевнив, що державну службу нестиме чесно і прозоро, лише на користь громаді, а оцінку його роботі згодом дадуть козятинчани.