Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Президент наголошує на важливості міжрегіонального співробітництва між Україною та Чехією

24.10.2013

    Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості налагодження міжрегіонального співробітництва між Україною та Чехією та підписання відповідних угод.

    Під час виступу на українсько-чеському бізнес-форумі Глава держави підкреслив, що співпраця областей, окремих міст нашої держави з чеськими краями сприятиме як вирішенню регіональних проблем, так і налагодженню роботи малого та середнього бізнесу.

    «Розкриття потенціалу регіонів - це дуже важлива складова, яка наблизить бізнес до реалій життя і створить умови для вирішення регіональних проблем», - сказав Віктор Янукович.

    На переконання Глави держави, саме малий та середній бізнес може стати основою для реалізації масштабних проектів. «Співпраця між регіонами сприяє вирішенню як соціальних питань, так і інших питань, пов’язаних із веденням великого бізнесу, з втіленням і реалізацією великих інвестиційних проектів. Тому що саме малий і середній бізнес здатні створювати гнучкі системи для виконання тих чи інших завдань по великим інвестиційним проектам», - зазначив він.

    Віктор Янукович позитивно оцінив документи, підписані під час офіційного візиту Президента Чехії в Україну.

    «Я дуже радий, що сьогодні наші Торгово-промислові палати, України і Чехії, підписали спільні документи, знайшли сьогодні можливість зацікавити представників бізнесу як України, так і Чехії, зібратися разом і обговорити ті питання, які цікавлять з двох сторін», - сказав Глава держави.

    Віктор Янукович наголосив, що головне завдання влади - сприяти успішній реалізації запланованого. «Я переконаний, що роль держави в усіх цих процесах - це створення відповідної законодавчої бази і надання допомоги й мотивації для того, щоб бізнес був успішний», - резюмував Президент.


« Повернутись