Превенція майнових правопорушень

14.05.2020

Козятинський  МРВ філії ДУ «Центр пробації » інформує що  під час карантинних заходів, в роботі служби пробації також відбуваються певні зміни, так як кримінально виконавчим законодавством на відділи пробації покладено відповідальність у сфері превенції повторних правопорушень.

Тому особливо важливого значення, в умовах економічних обмежень, набуває пошук роботи для осіб, які її втратили під час пандемії.

Саме тому відділом, серед осіб, які відбувають покарання не пов’язані із позбавленням волі та серед осіб, які звільненні від відбування покарання з випробуванням проводиться роз’яснювально-інформаційна робота про можливість працевлаштування та пошуку роботу онлайн.

В зв’язку із чим інформувати всіх повторно, що інтернет-платформами для працевлаштування є сайт Державної служби зайнятості, за допомогою якого можна не виходячи з дому оформити статус безробітного та доступ до усіх послуг центрів зайнятості, в будь-якому регіоні України, не виходячи з дому, а саме за допомогою сервісу «Електронне подання документів».

Також з квітня 2020 року Міністерством цифрової трансформації на онлайн-порталі «Дія» запущено нову електронну послугу щодо реєстрації, перереєстрації безробітних та призначення виплати допомоги по безробіттю в електронній формі.

Бережіть себе, свої родини, міцного всім здоров’я!

Сьомкіна Ірина

Козятинський МРВ

філії ДУ «Центр пробації»

у Вінницькій області