Практичне тренування з евакуації проведено для дітей які відпочивають КУ позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок»

11.07.2019

09 липня працівниками інспекторського складу Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з адміністрацією Козятинського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок»" с. Йосипівка проведено практичне тренування з евакуації.
Також проведено заняття з працівниками табору щодо дотримання вимог пожежної безпеки. Було роз’яснено порядок дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій, подій, правила використання первинних засобів пожежогасіння та безпечне поводження на водоймах під час відпочинку.
Під час заходу діти мали змогу більше дізнатися про пожежну безпеку, безпечного поводження під час відпочинку. Співробітники Служби «101» проінформували вихованців про пожежі та надзвичайні ситуації на території Козятинщини та області, а також випадки травмування внаслідок цих подій та на прикладах пояснили, як уникнути пожежі в побуті, що робити коли надзвичайна подія вже сталася. Також розповіли про основні причини пожеж, наслідки дитячих пустощів із вогнем. Вогнеборці нагадали дітям номери екстрених служб та розповіли про відповідальність за хибні виклики.