Працівників прокуратури привітали з професійним святом

29.11.2019

Щороку 1 грудня своє професійне свято відзначають ті, хто стоїть на варті дотримання прав і свобод людини – прокурори.

Сьогодні, вітання приймали працівники Козятинського відділу Калинівської місцевої прокуратури. Із професійним святом прокурорів вітали заступник голови Козятинської райдержадміністрації Ігор Булавський та представники районної та міської рад.

«Закон - ваш помічник і наставник, за яким ви захищаєте державу від бандитизму, корупції і несправедливості. Бажаю завжди залишатися потужним щитом істини в будь-якому питанні, а також незворушним і непохитним професіоналом будь-яких справ, що потрапили у Ваші руки. Успіхів у роботі і гарних результатів, благополуччя в житті!» з такими словами звернувся до прокурорів Ігор Булавський.

За професіоналізм, сумлінне виконання обов’язків, вагомий особистий внесок у справу зміцнення законності, правопорядку, захисту інтересів Української держави, конституційних прав та свобод громадян та з нагоди Дня працівників прокуратури України грамотами Козятинської райдержадміністрації та районної ради нагороджено начальника Козятинського відділу Калинівської місцевої прокуратури Козуба  Анатолія Васильовича  та прокурора Козятинського відділу Калинівської місцевої прокуратури Сауляк Аллу Валентинівну.

Довідково:

Згідно з Указом Президента України «Про День працівників прокуратури» від 2 листопада 2000 року №1190/2000, враховуючи визначну роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисті прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу розбудови України як правової держави – 1 грудня встановлено Днем працівників прокуратури України.

Не випадково датою свята стало перше грудня. Саме в цей день в 1991 році Верховною Радою був прийнятий закон "Про прокуратуру", а також нормативні акти, що регламентують функції органів прокуратури в нашій країні.