Працівники міськрайонного управління юстиції обсаджували захисними насадженнями навколо сміттєзвалища в с. Йосипівка

14.10.2013

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.10.2013 року за № 298 «Про проведення загальнорайонної акції «День створення захисних насаджень навколо сміттєзвалищ» в 2013 році у Козятинському районі» 11-12 жовтня 2013 року на теренах Козятинщини відбулася дана акція.

Працівники міськрайонного управління юстиції активно долучилися до  загальнорайонної акції «День створення захисних насаджень навколо сміттєзвалищ».

Зокрема в с. Йосипівка, в районі сміттєзвалища, працівниками управління спільно з працівниками сільської ради та учнями школи було висаджено 520 саджанців дерев. Також, до належного санітарного стану було приведено територію навколо будівлі міськрайонного управління юстиції.