Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

13.02.2020
  1. Повна назва документа державного планування: Детального плану території будівництва елеваторного комплексу для приймання, очищення, сушіння та зберігання зернових з прив‘язкою до існуючого елеватору, розташованої на території Козятинської сільської ради (за межами населеного пункту) Козятинського району Вінницької області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Козятинська районна державна адміністрація Вінницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Розділу"Охорона навколишнього природного середовища" (Стратегічна екологічна оцінка) та проекту Детального плану території будівництва елеваторного комплексу для приймання, очищення, сушіння та зберігання зернових з прив‘язкою до існуючого елеватору, розташованої на території Козятинської сільської ради (за межами населеного пункту) Козятинського району Вінницької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 13лютого 2020 року на сайті Козятинськоїрайдержадміністрації (https:// kazatin-rda.gov.ua/)та триватиме до 12березня 2020 р.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Розділу"Охорона навколишнього природного середовища" (Стратегічна екологічна оцінка) та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) -28 лютого 2020 року о 1100, в приміщенні будинку сільської ради с. Козятин, за адресою вул. Центральна, 96.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 22100, Вінницька обл. м. Козятин, площа Героїв Майдану, 20 тел. 04342 2-04-63 факс 04342 2-00-68.

Контактна особаНабокова Алла Борисівна.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 22100, Вінницька обл. м. Козятин, площа Героїв Майдану, 20 тел. 04342 2-04-63 факс 04342 2-00-68 e-mail: rda_kozyatyn@vin.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

- http://www.vingudpss.gov.ua/news/demografichni-pokazniki-ta-analiz-zahvoryuvanosti-dityachogo-ta-doroslogo-naselennya-vinnickoyi

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування  - відсутня.

/upload/files/rda/1.pdf

/upload/files/rda/2.pdf

/upload/files/rda/4.pdf

/upload/files/rda/5.pdf