Пляхівська школа-дитсадок готова забезпечити учням комфорт та цікаве навчання

31.07.2020

Колектив Пляхівського ЗНВК І-ІІ ступенів «Школа-дитячий садок», на чолі з директором Бойко Оксаною Іванівною,  сумлінно працює над якісною підготовкою     освітнього закладу до нового навчального року. Робота йде злагоджено та результативно.  Приміщення школи та дитячого відділення повністю підготовлені до прийому дітей. Територія школи упорядкована. Яскраві та різнобарвні ігрові та спортивні майданчики  приваблюють погляд.

Відремонтовані  класні  кімнати початкової школи відповідають вимогам Нової української школи: одномісні, модульні парти і стільці, шафи; облаштовані місця для відпочинку учнів. Педагогічні працівники та обслуговуючий персонал закладу приклали чимало зусиль для підготовки приміщень, в яких дітям буде комфортно та зручно учитися, займатися творчістю, спортом, дослідженнями і просто цікаво проводити час.