Підприємці-початківці запрошуються до конкурсу стартапів

13.05.2019

Сьогодні, 13 травня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського відбулась  семінар - нарада з сільськими та селищними головами   з питання надання фінансової допомоги малого та середнього бізнесу.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про  затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)»  та  в рамках реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року у 2019 році продовжується фінансова підтримка стартапів за рахунок коштів обласного бюджету. Конкурс бізнес-планів для підприємців початківців (стартапів) дає можливість через прозорі процедури отримати бюджетний грант та розпочати власну справу громадянами, реалізувавши власну бізнес-ідею і розширити бізнес.

Секретар Регіональної ради підприємців при Вінницькій обласній державній адміністрації  Олександр Сологуб  розповів учасникам наради про участь у  конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців можуть прийняти участь, а саме:

• юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку   діяльність у Вінницькій області не більше  двох років;
  • громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій області, які  мають  намір розпочати підприємницьку діяльність.

Конкурс проводиться в 3 етапи:

І етап Конкурсу - з 11 березня  по 19 квітня 2019 року проведення реєстрації он-лайн заявок Учасників Конкурсу.

ІІ етап Конкурсу - з 22 квітня по 17 травня 2019 року проведення для учасників Конкурсу семінарів-консультацій з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів та  прийом бізнес-планів на участь у Конкурсі.

ІІІ етап Конкурсу - з 20 травня по 31 травня 2019 року проведення  засідання Конкурсної комісії та визначення  переможців.

Виконавчий адміністратор  конкурсу: Громадська  організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна».