Першого вересня діти Козятинського району зайдуть у світлі відремонтовані школи

16.08.2019

Протягом тижня  з 12 по 16 серпня   відповідно до Наказу  відділу освіти Козятинської райдержадміністрації  відбувся об’їзд  загальноосвітніх закладів району  з метою перевірки їх підготовки  та організованого початку 2019-2020 навчального року.

Відвідуючи навчальні заклади, члени комісії звертали особливу увагу на підготовку перши класів до нового навчального року їх матеріальне та технічне забезпечення, стан проведення ремонтних робіт у класних кімнатах та коридорах навчальних закладів, підготовку котелень навчальних закладів та спортивних споруд.

Підводячи підсумки  огляду навчальних закладів по підготовці стану готовності до нового 2019-2020 навчального року члени комісії, в цілому, відзначили високий рівень готовності навчальних закладів. Отже, першого вересня діти Козятинського району зайдуть у світлі відремонтовані школи та дошкільні навчальні заклади.