Переможнянська територіальна громада вирішила обєднуватись

14.08.2019

Сьогодні, 14 серпня 2019 року, у селі  Перемога  Козятинського району відбулись громадські слухання, на яких розглядали пропозицію  Махнівської територіальної громади щодо добровільного об’єднання з центром у с. Махнівка.

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, радник  центру розвитку місцевого самоврядування з  питань децентралізації Євген Шаповалов, Переможнянський сільський голова Майя Поліщук, Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський,   жителі села Перемога, депутати сільської ради.

Під час обговорення з мешканцями села питання добровільного об’єднання, Євгеном Шаповаловим роз’яснено суть реформи місцевого самоврядування, децентралізації, порядку формування та створення джерел наповнення бюджету громад, щодо повноважень старости, можливостей і ризиків новостворених громад. Присутнім наведено приклади якісних змін у громадах, які об’єдналися також він закликав громаду активізувати процес реформи децентралізації..

По завершенню слухань, усі присутні жителі громади одноголосно проголосували за добровільне об’єднання територіальних громад з адміністративним центром у селі Махнівка.