09.10.2018

Пенсійний фонд України запровадив сучасний механізм інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.
Новий онлайн-сервіс дозволяє одержувати інформаційні розсилки такої тематики:
– про реєстрацію в системі СМС-інформування;
– про результати розгляду звернень за призначенням пенсії;
– про результати розгляду звернень за перерахунком пенсій;
– про результати розгляду звернень за поновленням виплати пенсії;
– про результати розгляду звернень про припинення виплати пенсії;
– про утримання з пенсійної виплати;
– про сплату страхових внесків.
Активувати послугу смс-інформування можна двома шляхами:
– перший – особисто звернутися до управління Пенсійного фонду України і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання СМС-повідомлень від Пенсійного фонду України;
– другий – за допомогою електронного цифрового підпису увійти до особистого кабінету на Веб–порталі електронних послуг Пенсійного фонду України в розділі “Налаштування” і, відкривши вкладку «Дистанційне інформування», поставити позначку навпроти тексту “Надаю згоду на отримання інформації від ПФУ на номер мого мобільного телефону”.

Для підключення послуги СМС-повідомлення необхідно особисто звернутись до Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за адресами:
м. Козятин, вул. Винниченка, 56. тел. 2-02-32;

м. Калинівка, вул. Вадима Нестерчука, 24. тел. 4-06-55.

Прийомні дні: понеділок- четвер з 8.00 до 17.00
п’ятниця з 8.00 до 15.45
При собі необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, надати номер особистого мобільного телефону, або електронну адресу.