Онлайн спілкування жителів сіл Козятинщини з головним юристом району

31.10.2013

Працівниками  Козятинського міськрайонного управління юстиції,  в рамках роботи Громадської приймальні, що організована в центральній районній бібліотеці, проведено прийом громадян.  В роботі громадської приймальні взяли участь 13 відвідувачів. Прийом вели начальник   міськрайонного управління юстиції Олександр Комар та головний спеціаліст даного управління.

За консультацією юриста звертаються малозабезпечені категорії населення -  пенсіонери, безробітні, студенти, домогосподарки, робітники, працівники бюджетної сфери. Консультація включає надання правової інформації, роз’яснення питань діючого законодавства, допомогу у складанні скарг, заяв, звернень правового характеру.  Звернення громадян стосуються пенсійного, трудового законодавства, житлово-комунальних послуг.

В кожній територіальній громаді є  пенсіонери, люди з обмеженими можливостями, які не мають змоги добратися до районного центру, а в них є  юридичні запитання. Так, жителі сіл Жежелів, Кордишівка, Вернигородок, Комсомольське,  через Інтернет – центри сільських бібліотек,  отримують електронне консультування засобами електронної пошти, або програми Skype. Нова перемога ЦРБ у конкурсі  проектів програми «Бібліоміст» відкриває такі можливості для жителів  сіл Махаринці, Білопілля, Непедівка, Бродецьке, Йосипівка, Широка Гребля.

Можливо, в недалекому майбутньому, такий доступ до Інтернету з встановленням програми Skype для надання юридичної допомоги літнім людям та людям з обмеженими фізичними можливостями буде забезпечений в кожній сільській, селищній раді.

Громадська приймальня у  районній бібліотеці працює кожен останній четвер місяця з 10 до 13 години.