Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

05.06.2019

Сьогодні, 5 червня,  відбулись міськрайонні заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Міжнародного Олімпійського дня, в яких були задіяні вихованці дошкільних навчальних закладів, учні шкіл району та міста та дитячо-юнацьких спортивних шкіл. 

Розпочалось свято з Олімпійської легкоатлетичної естафети, після чого колона учасників заходу пройшла вулицями міста Козятина до стадіону «Локомотив», пронісши Прапор України та Олімпійський прапор.

 Привітати юних спортсменів завітали заступник голови райдержадміністрації  Ігор Булавський, Козятинський міський голова Олександр Пузир, представники управлінь, відділів райдержадміністрації та міської ради.

« Головне завдання  сьогоднішнього заходу – зміцнення здоров’я його учасників, формування звички до занять фізкультурою та спортом. Той, хто займається фізкультурою – здоровий, а здорова людина – щаслива людина. Отже, усім  учасникам та вболівальникам заходу  бажаю  міцного-міцного здоров’я, а відтак – бути завжди щасливими, бадьорими  і веселими, адже попереду – літні канікули» - зазначив у своєму вітальному слові Ігор Булавський

Традиційно до цього дня  влаштовуються різні спортивні свята, проводяться різноманітні пробіги, конкурси, змагання та культурно-мистецькі заходи, щоб залучити максимальне число учасників, поширюючи тим самим олімпійську концепцію «Спорт для всіх». 


« Повернутись