ОГОЛОШЕННЯ !

11.01.2019

Козятинська районна державна адміністрація повідомляє про проведення громадських слухань з 11 січня по 24 січня 2019 р. щодо розгляду детальних планів території забудови земельних ділянок за межами населеного пункту на території Сокілецької сільської ради Козятинського району Вінницької області:

-«для будівництва внутрішньогосподарських об'єктів сільськогосподарського призначення (комплекс по зберіганню, сушці та переробці зерна з під'їзною автомобільною дорогою та під'їзною залізничною колією при станції Козятин-1) для ведення ОСГ орієнтовною площею 9,2 га»;

-«для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячної електростанції) орієнтовною площею 5,0 га».

Для врахування інтересів громадськості, всім зацікавленим особам пропонується в письмовій формі подати пропозиції до Сокілецької сільської ради в термін до 21 січня 2019 р.

Презентація детальних планів території відбудеться 17 січня 2019 року о 10-00 год. в приміщенні Сокілецької сільської ради за адресою: с. Сокілець, вул. Котляревського,  буд. 2, корп. А, тел. 043-42-333-11.