Обжинки - своєрідний вінець хліборобської праці.

02.08.2019

Наші діди та прадіди передавали нам у спадок глибоку любов до землі, до краси золотого колосу і аромату випеченого хліба.

Вони заповідали нам завжди тримати відповідь перед Богом і совістю за відношення до «святої годувальниці» і з шаною ставитись до тих, хто трудиться на землі.

То ж нехай обжинковим вінком уславиться почесна праця хлібороба, а щедра і гарна Козятинщина буде завжди з ХЛІБОМ !

Обжинки - веселі, щедрі, своєрідний вінець хліборобської праці - чи не найголовніше свято у селян. Урочистість цієї події - у пишному короваї з борошна нового врожаю, у великому снопі з червоною калиною і чорнобривцями.

Сьогодні 2 серпня 2019 року, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський взяв участь у святі «Обжинки» в СТОВ «Світанок»  села Непедівка, яке одне з перших в районі завершило  збір ранньої групи зернових.

Теплі слова керівник господарства Микола Мельник знайшов для всіх працівників  СТОВ «Світанок", які трудилися, щоб виростити і зібрати добірний урожай. Жоден трудівник, який брав участь у жнивах, не залишився без уваги.

Голова Глуховецької ОТГ Олександр Амонс та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський теж приєднали до привітань.

У своїй промові Ігор Олександрович зі словами вдячності звернувся до всіх трудівників хлібної ниви, подякував всім, для кого вирощування хліба стало уже справою життя, а любов до землі передається із покоління в покоління, побажав усім міцного здоров’я, щедрої долі, всіляких гараздів, затишку у сім`ях і гарного настрою. «Тож нехай і надалі натхнення, гармонія і мир, чистота у помислах, благородство у вчинках, порозуміння і поміркованість об’єднують усіх нас у бажанні творити добро. Адже зерно, з любов’ю посаджене в землю, обов’язково стане колосом і повернеться до людей повносилою вдячністю землі», – сказав у своєму виступі заступник голови районної державної адміністрації.

В подяку за теплі слова  Микола Мельник вручив гостям короваї. Такими ж короваями були нагороджені комбайнери та структурно-виробничі підрозділи сільгосппідприємства. Усі трудівники господарства, які так чи інакше брали участь у жнивах, отримали грошові премії. Продовжився захід за святковим столом,  за яким лунали здравиці на честь тих, хто присвятив  своє життя такій нелегкій, але почесній хліборобській справі, а аматори народного мистецтва Глуховецької ОТГ подарували учасникам заходу концертну програму.