Обрано голову Козятинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу

01.08.2019

Сьогодні, 1 серпня 2019 року відбулось засідання VIII-ї  звітно-виборної конференції   працівників  агропромислового комплексу Козятинського району. Засідання  провів - голова комітету профспілки працівників агропромислового комплексу Козятинського району  Микола Купчик.

На засіданні були присутні заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, голова Вінницької обласної організації профспілки працівників АПК  Степан Нешик,  заступник голови райкому профспілки, голова профкому ТзОВ «Юзефо-Миколаївська АПК» Василь Ковтонюк.

Розпочалось  засідання  хвилиною мовчання ,присутні вшанували пам'ять Кідалова Михайла Івановича, який очолював райком профспілки працівників АПК.

На порядку денному засідання було винесено наступні питання:

• звіт Козятинського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу;
  • звіт ревізійної комісії;
  • вибори  голови Козятинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу;
  • вибори Козятинського райкому профспілки працівників агропромислового комплексу;
  • вибори ревізійної комісії;
  • вибори делегатів на обласну звітно-виборчу конференцію та вибои членів обласного комітету профспілки працівників АПК.
  • про визначення особи, яка має право представляти Козятинську районну профспілкову організацію працівників  агропромислового комплексу у правовідносинах з державою та іншими особами і вчиняти дії від імені громадського об’єднання без додаткового повноваження.

По всіх питаннях порядку денного,прийняті відповідні рішення та визначено пріоритетні напрямки роботи профспілки АПК на найближчий період.

Головою Козятинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу одноголосно було обрано Миколу Купчика.