Новопризначений очільник Козятинщини Олег Оркуша привітав випускників навчальних закладів району із святом останнього дзвоника

28.05.2014

Вже стало доброю традицією проводити свято останнього дзвоника для одинадцятикласників  навчальних закладів району на центральній площі міста Козятина. На ”Зліт випускників – 2014” зібралися 299 вчорашніх учнів. Попереду кожного випускного класу прапороносці несли шкільні прапори, які майоріли різнобарв’ям кольорів та змістовною тематикою. Поруч з випускниками стояли їхні батьки, класні керівники, які хвилювалися не менше ніж винуватці цього свята. Адже, цей день особливий -  сьогодні для них востаннє пролунав шкільний дзвоник. Він сповістив про закінчення важливого етапу у житті кожної людини – шкільної пори.

На урочистій церемонії з вітальними словами до присутніх звернулися очільники району – голови районної держадміністрації Олег Оркуша та районної ради Валерій Стахов.

- Я впевнений, школа дала вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який тепер ви будете удосконалювати самостійно. Ці знання обов’язково стануть вам у нагоді, допоможуть досягти нових вершин у майбутній професійній діяльності та в особистому житті, - щиро зазначив керманич райдержадміністрації Олег Оркуша. -  І кожен з вас зможе достойно приймати виклики дорослого життя, у якому щодня доводиться робити вибір, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення.

Олег Сергійович побажав випускникам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети і наголосив, що саме від їх  ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє нашого краю та всієї України.

Продовжив плеяду вітань голова районної ради Валерій Стахов, констатувавши, що в цей день випускники залишають на шкільному подвір’ї своє дитинство і настав час обирати професію, здобувати освіту, розпочинати доросле життя.

-  Ви – майбутнє держави, потужна молода генерація, на яку ми покладаємо великі надії. У кожному з вас закладений потужний потенціал, і ви зобов’язані реалізувати його сповна,- підсумував у промові посадовець.

Слова привітання, настанови та побажання не забувати шкільний поріг - це запам'ятають випускники на все життя. Як і прощальний вальс. Під його акорди так легко розправити зміцнілі для самостійного польоту крила. А далі - широка стежка у самостійне життя. До нього їх готували довгі одинадцять років.

За давньою народною традицією - ту стежину або дорогу, на яку вперше ступає дитина, освячують хлібом і сіллю на вишитому рушнику. Тож керманичі району з добрими помислами та щирим серцем розстелили перед винуватцями свята гарний український рушник і  під звуки дзвоника першокласників випускники пройшли до зали міського Будинку культури, де продовжився святковий концерт.

Нинішні медалісти, а це ті 22 випускників, які працювали, навчалися і змагалися на “відмінно”, вийшли на сцену під бурхливі оплески присутніх. Не менш активно аплодували 8 учням, які претендують на «срібні» медалі.

Радість, щирі посмішки, гарний настрій, дзвінкоголосий сміх школярів переповнювали серця юних та дорослих. Фінальним акордом урочистого зібрання став злет 299 різнокольорових повітряних кульок в небесну височінь як символ щасливого злету їхніх доль.