7 вересня 2018 року відбудеться VI Міжнародний інвестиційний форум "Вінниччина – бізнес в центрі України"!

09.08.2018

7 вересня 2018 року об 11.30 за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, Вінницька обласна філармонія ім.М.Д. Леонтовича  відбудеться Міжнародний інвестиційний форум "Вінниччина – бізнес в центрі України".

Метою заходу є активізація економічної співпраці, презентація інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

УЧАСНИКИ: представники Уряду України та дипломатичного корпусу іноземних держав, інвестиційні компанії, міжнародні експерти, представники бізнес-місій з регіонів-партнерів та ділових кіл.

Реєстраційна форма учасників VI Міжнародного інвестиційного форуму "Вінниччина – бізнес в центрі України" за посиланням - https://goo.gl/forms/hewpZZybBXRUMWGC2