Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

08.05.2020

Сьогодні в Україні і більшості країн Європи відзначають День пам'яті та примиренняПам'ятна дата приурочена до дня капітуляції нацистської Німеччини — 8 травня 1945 року. Ця дата дає можливість оцінити внесок Українського народу в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні. Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Цьогоріч карантинні заходи внесли деякі корективи у  традиційні Заходи до  Дня перемоги. Сьогодні, 8 травня в День пам’яті та примирення представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Козятинського району, ветеранських організацій, поклали  квіти до пам’ятних місць та хвилиною мовчання  вшанували пам'ять наших героїв, які поклали своє життя, аби ми та наші діти жили у спокої і затишку.