Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

На базі Подільського зоопарку буде створено центр сімейного дозвілля

10.07.2019

На сьогодні туристичний напрям є одним із найбільш перспективних векторів розвитку Вінниччини.

З метою промоції туристичного потенціалу регіону в області реалізують проєкт «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля».

На сьогодні Урядом затверджено виділення коштів на розвиток зазначеного центру.

Нагадаємо, що минулого року проєкт став одним із переможців конкурсного відбору, що проводився в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

Конкурсний відбір здійснювався відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.

Ініціатором проєкту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля» є Вінницька обласна державна адміністрація, замовник - Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА.

Загальний обсяг фінансування проєкту становить 11,7 млн грн, з них 10,3 млн. грн. – кошти Євросоюзу, акумульовані у державному бюджеті. Решта – фінансовий ресурс місцевого бюджету та інші джерела.

Загалом, проєкт передбачає досягнення конкретних цілей: збільшення кількості туристів у Вінницькій області шляхом створення конкурентоспроможного туристичного продукту – центру сімейного дозвілля на базі зоопарку; створення в області умов для організації повноцінного сімейного відпочинку; сприяння збереженню і відтворенню в штучних умовах рідкісних та занесених до Червоної книги тварин та птахів; здійснення промоції туристичного потенціалу Вінницького регіону.


« Повернутись