Надання фінансової допомоги потерпілим від пожеж

21.11.2019

20 жовтня 2019 року під керівництвом заступника голови Козятинської райдержадміністрації Ігоря Булавського, за участю заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було розглянуто питання надання фінансової допомоги потерпілим від пожеж в селі Юрівка та селі Вівсяники, відповідно до актів обстеження будинків, потерпілих від пожежі.
Комісія відмітила, що відповідні сільські ради, де виникають пожежі в житлових будинках, мають проводити профілактичну роботу з попередження пожеж, оперативно приймати відповідні рішення по допомозі потерпілим від пожеж до засідання районної комісії.
Після детального обговорення по зазначеним питанням були прийняті відповідні рішення.