На захисті прав дітей

14.03.2019

13 березня під головуванням заступника голови райдержадміністрації - Ігоря Булавського відбулось засідання комісії  з питань захисту прав дитини Козятинської  районної державної адміністрації.

На порядок денний було винесено 4 питання, з них: звіт про роботу дотичних структур щодо захисту прав дитини; про вибуття неповнолітньої з прийомної сім’ї; здійснення аналізу та перевірка виконання завдань в індивідуальних планах соціального захисту дитини - сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;  про стан утримання та виховання дитини, позбавленої батьківського піклування, в прийомній сім'ї.

Відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини” Комісія розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. Так в підготовці матеріалів на розгляд комісії були задіяні працівники служби у справах дітей, відділу освіти, районного центру для сім’ї, дітей та молоді, районного медичного центру первинної медико - санітарної допомоги, інклюзивно-ресурсного центру.

На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування, відповідачів та запрошених. В процесі розгляду питань всіх присутніх ознайомлено із нормами законодавства та прийнято рішення, спрямовані на забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.