На засіданні міжвідомчої ради обговорено питання організації та проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

10.10.2018

10 жовтня відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Засідання пройшло під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації – Сергія Прохорова. Предметом обговорення стало питання організації та проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня.

Крім того, особлива увага учасників засідання міжвідомчої ради була приділена питанню виконання вимог нормативно – правових актів щодо взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання домашнього насильства.

З метою взяття під соціальний супровід сімей, що потрапили у складні життєві обставини, надання їм кваліфікованої допомоги та підтримки – фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були представлені до обговорення матеріали обстеження та оцінка потреб кожної такої родини.