На засіданні комісії розглянуто заяви членів сімей малозабезпечених родин щодо призначення їм державної соціальної допомоги

24.06.2020

Сьогодні, 24 червня 2020 року в управлінні соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації відбулося  чергове засідання районної комісії з питань призначення та виплати соціальних допомог. На засіданні комісії було розглянуто   заяви членів сімей малозабезпечених родин щодо призначення їм державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,   субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо,    соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За рішенням  комісії 14 багатодітних сімей одержуватимуть державну соціальну допомогу, оскільки середньомісячний сукупний дохід цих сімей нижче прожиткового мінімуму, встановленого законодавством.

Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг  та тверде паливо   призначено  10  заявникам, які звернулися за призначенням субсидії.

Соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам продовжено по 2 справах.