На Вінниччині, з нагоди 100 - річчя державної служби в Україні та відзначення Дня державної служби, проведено ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

19.06.2018

В Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій Вінницької області 19 червня відбувся ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Конкурс проводиться на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Цьогоріч в конкурсі взяли участь понад 20 державних службовців Вінницької області.

Метою заходу є демонстрація знань службової етики та етикету державних службовців, їх орієнтування в законодавчому забезпеченні та пріоритетах реформ у тій чи іншій сфері діяльності, а також вміння оцінювати зміни та робити ґрунтовні висновки щодо поліпшення роботи за окремими галузевими напрямами.

Якість знань учасників Конкурсу оцінює організаційний комітет з проведення ІІ туру Конкурсу на чолі з його головою - керівником апарату облдержадміністрації Валерієм Бойком, співголовою — начальником Міжрегіонального управління НАДС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтином  Герасимюком, заступником голови — Директором Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяною Пашиніною.

Наразі  членами організаційного комітету підбиваються  підсумки ІІ туру Конкурсу  у номінації «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».