На Вінниччині перераховано пенсії особам, які досягли 65 років

05.01.2021

З 1 січня 2021 року підвищилась мінімальна пенсія для 65-річних громадян. Про це повідомила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини Лариса Дика.

За її словами, у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, підвищилась мінімальна пенсія за віком для непрацюючих пенсіонерів, які досягли 65 років, і наразі становить 2400 грн. Це стосується громадян, які набули страхового стажу 30/35 років і більше.

На Вінниччині перерахунок торкнувся 125,7 тис. осіб, при цьому розмір пенсії зріс у 122,3 тис. жителів області. В середньому пенсії підвищились на 360,6 грн, додатково на їх виплату спрямовано 44,1 млн грн.

Перерахунок пенсій здійснено автоматично, за матеріалами пенсійних справ і додаткових звернень не потребує.