На щотижневій апаратній нараді окреслено напрямки робити на найближчий період

13.01.2020

Сьогодні  13 січня 2020  року  під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського відбулась  апаратна нарада.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на найближчий період.

В ході проведення наради присутніх було ознайомлено із змінами в структурі апарату та  в управліннях відділах райдержадміністрації з 01.02.2020 року. Керівник апарату Юрій  Студоляк звернув увагу  на внесення змін до Положень відділів апарату, управлінь, відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, а також на розроблення посадових інструкцій  з врахуванням нових умов праці відповідно Наказу НАДС від 02 грудня 2019 р. № 219-19 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо окремих питань підготовки посадових інструкцій державних службовців категорій «Б» та «В».