На Козятинщині навколо сміттєзвалищ створюють захисну зону з дерев

08.10.2013

З метою здійснення практичних заходів з створення захисних насаджень навколо сміттєзвалищ в 2013 році у Козятинському районі головою районної державної адміністрації затверджено розпорядження від 01.10.2013 року за № 298 «Про проведення загальнорайонної акції «День створення захисних насаджень навколо сміттєзвалищ» в 2013 році у Козятинському районі».

Працівники Кашперівської сільської ради спільно з МНСниками першими розпочали благоустрій. Зокрема, в с. Кашперівка, з метою зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище сміттєзвалищ обсадили захисними насадженнями з граба.

До акції зі створення захисних лісових насаджень сьогодні долучаться працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.