Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

На черговому засіданні комісії ТЕБ та НС обговорені питання щодо додаткового посилення карантину на території Козятинського району

24.03.2020

Про додаткове посилення карантину на території Козятинського району відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та для запобігання занесенню та поширенню на територію району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 йшлося на черговому засіданні  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася 23 березня 2020 року під головуванням  заступника голови райдержадміністрації  Ігоря Булавського.

На виконання рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 21.03.2020 року №10 «Про додаткове посилення на території області заходів карантину, введеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211» обговорені питання щодо додаткового посилення карантину на території Козятинського району, введеного в Україні вищезазначеною постановою Уряду.

За результатами обговорення, з метою попередження поширення на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 (далі COVID-19) Комісія вирішила з 23 березня 2020 року до скасування заборони:

1. Керівникам органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, Козятинському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області (Кравець В.В.),  відповідно до вимог статті 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

1.1. Заборонити продаж на ринках молочної продукції домашнього виробництва:

молоко незбиране питне всіх видів;

сметана, вершки всіх видів;

сир кисломолочний всіх видів;

сири розсильні всіх видів, в тому числі бринзи.

1.2. За умов запровадження суворого санітарного контролю адміністраціями продуктових ринків, впроваджувати до продавців і покупців температурний скринінг дистанційним вимірюванням температури, а також санітарний контроль усіх без виключення продуктів та встановити наступний режим роботи продуктових ринків: у робочі та вихідні дні – з 10-00 год. до 14-00 год.;

1.3. Зобов’язати населення при перебуванні, у разі нагальної потреби, у громадських місцях, обов’язково використовувати лицеві маски (респіратори), рукавички. Періодично проводити дезінфекцію рук та інше.

У разі ігнорування зазначених вимог, до порушників можуть вживатися заходи адміністративного впливу;

1.4. Організувати проведення дезінфекції території магістральних вулиць та зупинок  громадського транспорту в ранкові та вечірні години, дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей.

1.5. Організувати заходи щодо  карантинного контролю  за громадянами які повернулися та повертаються з-за кордону. (Обов’язкова самоізоляція щонайменше  впродовж 14 днів).

1.6. В разі необхідності залучати:

 для тимчасового використання транспортні засоби, будівлі, споруди, обладнання, інше майно підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, необхідне для здійснення профілактичних і протиепідемічних заходів, із наступним повним відшкодуванням у встановленому законом порядку його вартості або витрат, пов'язаних з його використанням;

підприємства, установи, організації незалежно від форм власності  до виконання заходів з локалізації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаною із загрозою поширення COVID-19 на території району та області.

2. Козятинському відділенню ГУНП у Вінницькій області (Андрущак Р. Л.) спільно з органами місцевого самоврядування:

2.1. Посилити охорону публічної безпеки та порядку шляхом виставлення контрольно-пропускних пунктів  на в'їздах та виїздах населених пунктів області із залучення працівників поліції, Національної гвардії, ДСНС, фахівців медичних установ та, у разі потреби, громадських формувань, з наданням права та можливості проводити санітарні огляди речей, багажу, транспортних засобів, дистанційне вимірювання температури громадян (водіїв, пасажирів) ;

2.2 Запровадити максимальне обмеження пересування громадян як пішки, так і власним автотранспортом всередині населених пунктів, а також міжміським, міжрайонним, міжобласним сполученням (крім медичних, продуктових, соціальних та життєвоважливих мереж);

2.3. Запровадити піші патрулі в містах та інших населених пунктах, особливо на  епіднебезпечних об’єктах.

3. Філії «Козятинський райавтодор» (Степанишин Д. В.) встановити тимчасові дорожні знаки, що позначають місце розміщення контрольно-пропускних пунктів. 

4. Районному сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області (Світлишин Д. В.):

розглянути питання щодо забезпечення особового складу районного сектору засобами індивідуального біологічного захисту, засобами для проведення дезінфекції;

бути готовими залучити (при необхідності) особовий склад підпорядкованих підрозділів до здійснення заходів із дезінфекції приміщень з масовим перебуванням людей.

5. Головному лікарю Козятинського РЦ ПМСД Лобченко В. П.:

продовжувати заходи обліку та  карантинного контролю  громадян, які повернулися та повертаються з-за кордону. (Обов’язкова самоізоляція щонайменше  впродовж 14 днів);

у випадку порушення режиму самоізоляції громадянами, які підлягають карантинного контролю, надавати відповідну інформацію Козятинському відділенню ГУНП у Вінницькій області для застосування заходів впливу.

6. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Вельгус С. Ц.) надати пропозиції щодо забезпечення збільшення резервного фонду районного бюджету до 500 тисяч гривень.

7. Козятинському відділенню екстреної медичної допомоги (Лукашук Л. П.) виконати розрахунок коштів для придбання засобів індивідуального захисту, дезінфекційних, антисептичних ресурсів та подати його в відповідні органи, які можуть надати фінансову та матеріальну допомогу.

 

 

Заступник голови комісії                                                  І. О. Булавський

 

 

 

 


« Повернутись