На Центральній площі міста Козятин проведено консультування та інформування громадян

16.05.2018

У рамках проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" 15 травня директором Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Комаром, начальником відділу правової інформації та консультацій Вітою Мамчур спільно з провідним спеціалістом Козятинського міськрайонного відділу державної реєстрації актив цивільного стану Галиною Горбатюк та державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Тетяною Полончук відповідно до графіку роботи мобільних інформаційних пунктів на Центральній площі міста проведено консультування та інформування громадян.

За отриманням безоплатної правової допомоги звернулось 6 осіб, яким надано 6 консультації та роз'яснення чинного законодавства.

Усіх громадян проінформовано про проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та надано інформаційні друковані матеріали з контактами органів БПД.