Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

На Центральній площі міста Козятин проведено консультування та інформування громадян

16.05.2018

У рамках проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" 15 травня директором Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Комаром, начальником відділу правової інформації та консультацій Вітою Мамчур спільно з провідним спеціалістом Козятинського міськрайонного відділу державної реєстрації актив цивільного стану Галиною Горбатюк та державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Тетяною Полончук відповідно до графіку роботи мобільних інформаційних пунктів на Центральній площі міста проведено консультування та інформування громадян.

За отриманням безоплатної правової допомоги звернулось 6 осіб, яким надано 6 консультації та роз'яснення чинного законодавства. 

Усіх громадян проінформовано про проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та надано інформаційні друковані матеріали з контактами органів БПД.

 


« Повернутись