Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Минулоріч дороги місцевого значення області вперше отримали окреме фінансування в сумі 623 млн.гривень

08.02.2019

Дороги місцевого значення, яких у Вінницькій області 7,5 тисяч км,  з 1 січня 2018 року передано на баланс Вінницької ОДА. Про це під час прес-конференції зазначив начальник Управління дорожнього господарства Вінницької ОДА Олег Бабій. Відтак, минулоріч, зі створенням Державного дорожнього фонду, місцеві автошляхи вперше отримали окреме фінансування в сумі 623 млн.гривень. В свою чергу, їх розподілили на фінансування поточного середнього ремонту в сумі 181 млн. гривень, на експлуатаційне утримання – 380 млн. гривень, та 62 млн. гривень на співфінансування доріг комунального значення.

Олег Бабій також повідомив, що поточним середнім ремонтом у Вінницькій області в минулому році було відремонтовано 37,9 км доріг місцевого значення. За його словами, головним завданням минулого року було забезпечення проїзду на місцевих автошляхах, визначення основних напрямків робіт, враховуючи маршрутний та соціальний принципи, інтенсивності руху автошляхами, а також стану покриття.

«В кожному районі проводились роботи з експлуатаційного утримання доріг. Це комплекс заходів, що включає в себе аварійний ремонт, зимове утримання, вирубку порослі, укріплення узбіч, заходи з безпеки дорожнього руху, тощо. Всього в минулому році було ліквідовано понад 725 тисяч м2 ямковості на дорогах місцевого значення. Це рекордна кількість за усі роки незалежності держави», – наголосив посадовець.

Олег Бабій зауважив, що, як правило, ті райони, де залучено кошти співфінансування із районними, сільськими, селищними радами, громадами, приватними підприємцями отримують більший і кращий результат виконаних робіт.

Відповідаючи на запитання журналістів, начальник Управління дорожнього господарства Вінницької ОДА повідомив, що у 2019 році фінансування місцевих автошляхів збільшиться, а відтак сягне 840 млн.гривень. Наразі опрацьовується перелік доріг, що будуть відремонтовані в поточному році.


« Повернутись