Молодь козятинського краю, зі святом!

29.06.2013

Одним із пріоритетних напрямків соціальних ініціатив Президента України є сприяння вирішенню проблем зайнятості молоді, попередження негативних проявів і пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі, підтримка творчих ініціатив талановитих та обдарованих молодих людей, сприяння підприємницькій діяльності та допомога молодим сім’ям адже молодь завжди була і є надією та рушійною силою суспільства.

У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

Щорічно в останню неділю червня молодь України святкує День молоді. У Козятинському районі 9672 молодих людей віком від 18 до 35 років. Це надія та окраса району. Серед них: лікарі, медсестри, вчителі, працівники сільського господарства та соціальної сфери села. Поряд із досвідченими працівниками вони набираються досвіду та працюють задля процвітання та розвитку рідного краю.

Серед молодих сімей у Козятинському районі налічується 254 батьків, які виховують 3 - є і більше дітей.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Побажання жителям Козятинського району, усім, хто молодий і тілом, і душею бути завжди активними, здобувати знання, наполегливо працювати над собою, будувати великі плани на майбутнє. Для тих, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, хто планує своє життя немає нічого недосяжного.

З повагою та найкращими побажаннями,

відділ у справах сім’ї та молоді

Козятинської райдержадміністрації