Модернізація системи екстреної медичної допомоги в районі триває

10.10.2013

Перебуваючи з робочим візитом в Самгородоцькій територіальній горомаді, голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк відвідав пункт тимчасового базування бригади екстреної(швидкої) медичної допомоги с. Самгородок.

Керівник району ознайомився із станом надання медичної допомоги населенню, наявним медичним обладнанням та умовами праці медичних працівників. Поспілкувався із головним лікарем амбулаторії та громадськістю.

Підсумовуючи візит, Олексій Іванович відмітив, що відповідно до завдань Президента України В.Ф.Януковича, в районі триває модернізація системи екстреної медичної допомоги.  Усі служби екстреної медичної допомоги району забезпечені цілодобовим чергуванням диспетчерської бригади, яка приймає виклики від населення за телефоном «103». В неробочий час, у вихідні та святкові дні всі виклики обслуговуються бригадою швидкої медичної допомоги. Усі пункти повністю забезпечені паливно-мастильними матеріалами та медикаментами.