МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАПУСКАЄ ІНФОРМАЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ «ДОПОМОГА ПОРУЧ»

07.05.2020

В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» розпочинає функціонування інформаційна платформа «Допомога поруч». Вона розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Проєкт об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

Одинокі громадяни похилого віку, люди з інвалідністю, сім’ї з дітьми та іншим соціально вразливі верстви населення зможуть звертатися на «гарячі» телефонні лінії, які працюють при місцевих органах влади, й залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.

Це велика інформаційна платформа, де всі небайдужі: бізнес, волонтери, благодійники, громадські організації, Уряд, і місцева влада, будемо всі разом виконувати заявки людей, які потребують допомоги.

«Допомога поруч» працює у Вінницькій області за номером 0-800-216-433.

Жителі Козятинського району  можуть звертатися на «гарячу» лінію в управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації за номером  2-24-26.