Міндоходів переніс строк застосування штрафних санкцій на 01.01.2014 року

03.07.2013

На реалізацію завдань Президента України В. Януковича щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу в приміщенні Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області відбувся семінар з платниками податків – фізичними особами на тему «Застосування норм Податкового кодексу України. Розгляд змін та актуальних питань. Звітність».

Участь у семінарі, крім посадовців Козятинської ОДПІ, прийняли заступник начальника відділу Козятинського міськрайонного центру зайнятості Скіцько О. Д. та заступник начальника Козятинського ПФУ Ясінський О. П.

До виступу було запрошено заступника начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб Тимощука Р. П., який в ході семінару зупинився на питаннях щодо впровадження електронного звітування з використанням реєстраторів розрахункових операцій. Зокрема, було наголошено на тому, що строк застосування штрафних санкцій до платників податків, що не перевели касові апарати у новий режим роботи станом на 01.07.2013 р., подовжено до 01.01.2014 року. Тобто, якщо платник не встигне до зазначеного терміну перевести касовий апарат до щоденного, а згодом і почекового звітування засобами мережі Інтернет, то до нього будуть застосовані штрафні санкції починаючи з 01.07.2013 року.

Також слово до виступу було надане начальнику відділу обслуговування платників податків Шемовець Н. П., що зупинилась на перевагах подання звітності до податкової в електронному вигляді у розрізі видів податків, а також застосуванні норм Податкового кодексу України, розгляді змін та актуальних питань щодо проведення підприємницької діяльності. У виступі заступника начальника відділу Козятинського міськрайонного центру зайнятості Скіцько О. Д. було надано роз’яснення про застосування норм Закону України «Про зайнятість», зокрема щодо легалізації трудових відносин між працівником та роботодавцем, як на період випробувального терміну, так і при постійних трудових відносинах.

В ході виступу заступником начальника Козятинського ПФУ Ясінським О. П., підіймались питання нарахування та сплати єдиного соціального внеску платниками податків – фізичними особами та роботодавцями.